Atsarginės kopijos

Saugumo specialistai kalbėdami apie verslo duomenų apsaugos sprendimus kas kartą pabrėžia atsarginių duomenų kopijų darymo svarbą, kaip vieną iš pagrindinių priemonių apsisaugoti nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų, duomenų nutekėjimo ar kitų saugumo pažeidimų keliamos žalos.

Praradus jautrius duomenis įmonei gali kilti rimtų finansinių problemų ne tik dėl sutrikdytos veiklos, bet ir dėl mažėjančios reputacijos klientų ir partnerių atžvilgiu. Įsigaliojus BDAR yra privaloma užtikrinti saugomų asmens duomenų vientisumą – vienas iš galimų sprendimų yra atsarginių duomenų kopijų darymas.

„…,.duomenų valdytojas ir duomenų tvarkytojas įgyvendina tinkamas technines ir organizacines priemones, kad būtų užtikrintas pavojų atitinkančio lygio saugumas, įskaitant, inter alia, jei reikia:

<…> c) gebėjimą laiku atkurti sąlygas ir galimybes naudotis asmens duomenimis fizinio ar techninio incidento atveju“ (citata iš BDAR).

Atsarginės duomenų kopijos leidžia atstatyti svarbius duomenis ir sistemas, ir taip sumažinti saugumo pažeidimo nuostolius. Be to, jos užtikrina dvigubą duomenų apsaugą: jei kiltų grėsmė lokaliai saugomiems duomenims, jų atsarginės kopijos, šiuo metu dažniausiai saugomos debesijoje, liktų saugioje aplinkoje.

Rekomenduojame: Xopero

Pažangus duomenų atkūrimas, naudojant debesija paremtą technologiją.

Visapusiškas „viskas viename“ kopijų kūrimas ir duomenų atstatymas. Visa tai galite įdiegti į savo, jau esamą, IT infrastruktūrą.

Xopero QNAP Appliance - tai sprendimas, skirtas Jūsų, QNAP tinkle esančių, įrenginių centralizuotai valdomų kopijų tvarkymui. Valdyti atsargines kopijas ir stebėti jų tikslumą galėsite nuotoliniu būdu.

Saugoma visa Jūsų aplinka: nuo galutinių įrenginių iki Microsoft Exchange serverio ir virtualios aplinkos.

Saugo neribotą kiekį įrenginių ir užtikrina lankstų duomenų kopijų saugojimą.

Galite valdyti savo duomenų kopijas, sekti jų tikslumą bei priderinti savo paskyros nustatymus pagal savo poreikius vienoje vietoje.